Шановні відвідувачі!

На цьому тижні Лікарня ізраїльської онкології LISOD працює за звичайним графіком. Попри свята і вихідні в країні, ми продовжуємо надавати онкологічну допомогу. 14, 15 і 16 жовтня — робочі дні.

Нагадуємо, що прийом в лікарні відбувається за попереднім записом. Погодити дату та час візиту можна в Контакт-центрі лікарні за номерами:

0-800-500-110 — безкоштовно по Україні;
+38-044-277-8-277.

До уваги жінок! 28 квітня — відкрита лекція головного лікаря LISOD онкогінеколога Алли Вінницької

14 квiтень 2016

28 квітня для жінок відбудеться відкрита лекція головного лікаря LISOD онкогінеколога Алли Вінницької — третя зустріч в рамках спільного соціального проекту Лікарні ізраїльської онкології і Преображіріум. Запрошуємо всіх, хто не байдужий до власного здоров'я і благополуччя своєї родини. Вікових обмежень немає. Проблеми гінекологічних захворювань можуть торкнутися жінок будь-якого віку. Ще раз нагадуємо, що рак на ранніх стадіях протікає без симптомів. Чим раніше виявлена хвороба, тим вищі шанси на успішне лікування і повне одужання. Грамотне володіння необхідною інформацією може врятувати життя.

Алла Вінницька, професор, доктор медичних наук, відомий в Україні і за кордоном лікар, фахівець з діагностики та лікування всіх видів гінекологічних захворювань, освітить на лекції ряд найважливіших питань.

✔ Види гінекологічного раку: як їх виявити і чи можна вилікувати?
✔ Хто в групі ризику?
✔ Вакцини проти ВПЛ (вірус папіломи людини): міф чи реальність?
✔ Скринінг — можливість виявлення передракових станів: кому, коли, і як часто потрібно проходити?

Зустріч відбудеться 28 квітня о 19:00.
Місце проведення:Digital Lounge, вул. Жилянська, 31, 6 поверх
Участь безкоштовна.
Реєстрація обов'язкова: http://goo.gl/forms/YDvoHk94Pz