Шановні відвідувачі!

На цьому тижні Лікарня ізраїльської онкології LISOD працює за звичайним графіком. Попри свята і вихідні в країні, ми продовжуємо надавати онкологічну допомогу. 14, 15 і 16 жовтня — робочі дні.

Нагадуємо, що прийом в лікарні відбувається за попереднім записом. Погодити дату та час візиту можна в Контакт-центрі лікарні за номерами:

0-800-500-110 — безкоштовно по Україні;
+38-044-277-8-277.

Неможливе можливо — Сергій Байдо виступив на онкологічному конгресі

20 листопад 2015

Як експерт і доповідач заступник головного лікаря LISOD з хірургічної роботи Сергій Байдо був запрошений для участі в XIX Російському онкологічному конгресі.

Форум зібрав провідних фахівців у галузі онкології з Росії та інших країн. Професіонали обговорили різні аспекти сучасного лікування багатьох видів раку, в тому числі малоінвазивні методи хірургії.

Сергій Байдо виступив на секції «Сучасні тенденції в хірургії колоректального раку з доповіддю «Лапароскопічні евісцераціі малого тазу: неможливе можливо». Цей виступ став черговим успіхом відомого європейського лікаря. Неможливе можливо — ще раз довів Сергій Байдо медичній громадськості на основі досвіду Лікарні ізраїльської онкології.

Евісцераціі малого таза за допомогою малотравматичного лапароскопічного методу — найскладніші операції, які доступні небагатьом майстрам хірургії. Сьогодні LISOD — лідер з виконання таких операцій на пострадянському просторі і один з лідерів в усьому світі, входить у першу п'ятірку планети.