Шановні відвідувачі!

На цьому тижні Лікарня ізраїльської онкології LISOD працює за звичайним графіком. Попри свята і вихідні в країні, ми продовжуємо надавати онкологічну допомогу. 14, 15 і 16 жовтня — робочі дні.

Нагадуємо, що прийом в лікарні відбувається за попереднім записом. Погодити дату та час візиту можна в Контакт-центрі лікарні за номерами:

0-800-500-110 — безкоштовно по Україні;
+38-044-277-8-277.

Налаштуйтеся на хвилю експертів

26 лютий 2019

У нашій країні не прийнято відкрито говорити про рак. Багато хто впевнений, що вилікувати його неможливо. І людям часто доводиться приховувати свій онкодіагноз, щоб їх не списували з рахунків завчасно.

Але у лікарів LISOD з цього приводу є своя думка, підтверджена цифрами і фактами. Справді, рак — серйозна хвороба, але її можна і потрібно лікувати. Страх — не найкращий порадник у прийнятті відповідальних рішень, набагато надійніше довіряти професіоналам і їхнім знанням.

Завтра о 15-00 на радіо «Голос столиці» ми будемо говорити на найбільш хвилюючі теми — що таке рак і які сучасні методи його лікування; чому хвороба виникає і чи передається у спадок; коли нарешті людство позбудеться від онкозахворювань?

У студії буде наш провідний експерт — ізраїльський клінічний онколог, променевий терапевт із більш ніж 40-річним стажем Цві Бернштейн. Приєднуйтесь до прямого ефіру та слухайте, щоб знати!