Шановні відвідувачі!

На цьому тижні Лікарня ізраїльської онкології LISOD працює за звичайним графіком. Попри свята і вихідні в країні, ми продовжуємо надавати онкологічну допомогу. 14, 15 і 16 жовтня — робочі дні.

Нагадуємо, що прийом в лікарні відбувається за попереднім записом. Погодити дату та час візиту можна в Контакт-центрі лікарні за номерами:

0-800-500-110 — безкоштовно по Україні;
+38-044-277-8-277.

Медична конференція в Кіровограді — фахівці LISOD обговорили з колегами новітні радіотерапевтичні методики

23 лютий 2016

Розвиток методів лікування раку змінив сьогодні прогноз багатьох захворювань, які ще недавно вважалися невиліковними. Важливу роль зіграли інноваційні методи променевої терапії. Саме цій темі була присвячена науково-практична конференція «Сучасні методики радіотерапії».

Конференція пройшла в Кіровограді 18 – 19 лютого. Медичний форум зібрав провідних фахівців з різних міст України. Лікарню ізраїльської онкології представляли завідуюча відділенням променевої терапії Вікторія Лисак і медичний фізик Ганна Чорнай.

Доповідачі піднімали питання діагностичної радіології, використання променевої терапії і як основного лікування, і в комплексі з хірургією, хіміотерапією, гормональним лікуванням, таргетною терапією. Прозвучала інформація про досвід променевої терапії на лінійному прискорювачі «Електа». Під час семінару розглядалися окремі клінічні випадки, коли проводилося променеве лікування або тільки планувалася радіотерапія.

Фахівці LISOD відзначили, що такі серйозні медичні конференції істотно розширюють можливості для пацієнтів. Адже саме на тлі обміну досвідом з'являються нові ефективні методики лікування раку.