LISOD працює. Операції доступні пацієнтам

Бувають ситуації, коли операцію потрібно проводити невідкладно. І навіть якщо втручання не термінове – навряд чи варто місяцями переносити його дату.

Лікарня LISOD працює, щоб кожен пацієнт отримав своєчасне лікування! Наше хірургічне відділення проводить операції при багатьох захворюваннях. Тож якщо вам рекомендована хірургія – не гайте час, а звертайтеся до наших фахівців.

Переваги для наших пацієнтів:

  • Лапароскопічні операції будь-якої складності як при онкологічних хворобах, так і при доброякісних патологіях. При таких втручаннях максимально скорочується післяопераційний період, пацієнти швидко відновлюються і повертаються до звичного життя.
  • Лікарня розташована у селищі Плюти на Київщині – далеко від безпосередніх бойових дій. У нас затишно і спокійно.
    Лікарі та медсестри перебувають в лікарні цілодобово. Це означає, що в будь-який час поруч буде команда, що надасть весь необхідний обсяг допомоги.
  • Адміністратори на зв’язку 24 години на добу. Вони беруть на себе всі організаційні питання.
  • Якщо у вас немає можливості самостійно доїхати до лікарні, ми організуємо трансфер із Києва. Ця послуга безкоштовна.
  • Дуже важливо те, що ціни на період воєнного стану значно знижені. Частина прибутку перераховується до Благодійного фонду “Повернись живим”.

І головне. Наша команда  проводить унікальні втручання і – ми цим справді пишаємося. Наші фахівці роблять те, що інші вважають неможливим, – спокійно, впевнено, якісно і з думкою про здоров’я пацієнта. Ми залишаємося поруч, щоб допомогти кожній людині, яка цього потребує.

Запишіться на консультацію вже сьогодні:

0-800-500-110, дзвінки по Україні безкоштовні.

Інші новини