Шановні відвідувачі!

На цьому тижні Лікарня ізраїльської онкології LISOD працює за звичайним графіком. Попри свята і вихідні в країні, ми продовжуємо надавати онкологічну допомогу. 14, 15 і 16 жовтня — робочі дні.

Нагадуємо, що прийом в лікарні відбувається за попереднім записом. Погодити дату та час візиту можна в Контакт-центрі лікарні за номерами:

0-800-500-110 — безкоштовно по Україні;
+38-044-277-8-277.

Лікування раку яєчників в Україні – головний лікар ЛIСОД Алла Вінницька взяла участь у науковій дискусії.

11 грудень 2014

4 грудня 2014 в Києві в конференц-залі готелю «ALFAVITO» відбулася наукова рада на тему «Рак яєчників в Україні.

Сучасний стан діагностики і лікування раку яєчників ». Як експерт в сфері онкогінекології в заході взяла участь Алла Вінницька – головний лікар ЛICОД, доктор медичних наук, професор, член Європейського товариства медичних онкологів.

Наукова рада об'єднала відомих фахівців: Тетяну Татарчук – члена-кореспондента НАМН України, професора, завідуючу відділенням ендокринної гінекології Інституту педіатрії, акушерства та гінекології; Наталію Ціп –
д. м. н., старшого наукового співробітника науково-дослідного відділення онкогінекології Національного інституту раку; Ярослава Шпалика – завідувача хіміотерапевтичним відділенням Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру; Зою Россоха – керівника Референс-центру з молекулярної діагностики МОЗ України, Наталію Косей – головного наукового співробітника відділення ендокринної гінекології Інституту педіатрії, акушерства та гінекології; Олену Манжура – завідуючу гінекологічним відділенням міського Онкологічного центру, головного онкогінеколога Києва.

Професіонали обговорили можливості, які дає лікарям виявлення носіїв мутації генів BRCA для діагностики та лікування раку яєчників, а також для прогнозу захворювання. Під час наукової дискусії піднімалося таке важливе питання, як місце інгібіторів PARP в лікуванні раку яєчників у BRCA-позитивних пацієнток.

Сьогодні, в епоху медичних відкриттів, зустрічі професіоналів, їх обмін досвідом та досягненнями, набувають особливого значення саме для пацієнток – відкривають нові можливості для успішного лікування гінекологічного раку.