Шановні відвідувачі!

На цьому тижні Лікарня ізраїльської онкології LISOD працює за звичайним графіком. Попри свята і вихідні в країні, ми продовжуємо надавати онкологічну допомогу. 14, 15 і 16 жовтня — робочі дні.

Нагадуємо, що прийом в лікарні відбувається за попереднім записом. Погодити дату та час візиту можна в Контакт-центрі лікарні за номерами:

0-800-500-110 — безкоштовно по Україні;
+38-044-277-8-277.

Лапароскопічна гастректомія в LISOD — в одному ряду з Японією і Південною Кореєю! Сергій Байдо виступив з доповіддю на форумі «Білі ночі»

27 червень 2017

Рак шлунка — одне з найпоширеніших онкологічних захворювань. Основний метод лікування — хірургічний. При великих пухлинах і поширеному процесі домогтися зцілення можливо тільки шляхом повного видалення ураженого органу разом із регіонарними лімфовузлами і подальшою реконструкцією шлунка. У відкритому, класичному варіанті, — дуже травматична операція, яка загрожує важкими ускладненнями і тривалим відновленням організму.

На допомогу пацієнтові в цьому випадку може прийти малоінвазивна хірургія. Однак у світі як стандарт тотальну гастректомію виконують шляхом лапароскопічного доступу (без великих розрізів, через проколи) тільки в трьох місцях: Південній Кореї, Японії і Лікарні ізраїльської онкології в Україні.

Своїм унікальним досвідом проведення таких операцій поділився з колегами відомий в Європі і в Україні фахівець, провідний хірург LISOD Сергій Байдо на III Петербурзькому онкологічному форумі «Білі ночі». Форум проходив з 22 по 25 червня і зібрав широке коло фахівців з різних країн. У його роботі взяли участь понад 300 лікарів: хірурги, гінекологи, ендокрінологи, урологи, генетики, патомрфологи, ренгенологи та ін. Сергій Байдо виступив на сесії «Сучасні аспекти хірургічного та комплексного лікування раку шлунка» з доповіддю «Несподівані ситуації при лапароскопічній резекції шлунка і способи виходу з них».

Сергій Байдо: «Це були три дуже продуктивних дні з цікавою і насиченою програмою. Обговорювалися новітні методики лікування онкологічних захворювань, що вкрай важливо для пацієнтів».