Шановні відвідувачі!

На цьому тижні Лікарня ізраїльської онкології LISOD працює за звичайним графіком. Попри свята і вихідні в країні, ми продовжуємо надавати онкологічну допомогу. 14, 15 і 16 жовтня — робочі дні.

Нагадуємо, що прийом в лікарні відбувається за попереднім записом. Погодити дату та час візиту можна в Контакт-центрі лікарні за номерами:

0-800-500-110 — безкоштовно по Україні;
+38-044-277-8-277.

Головний лікар ЛІСОД Алла Вінницька взяла участь у науковій дискусії як провідний експерт в області онкогінікології.

13 жовтень 2014

У Києві в готелі Radisson Blu Podil відбулася наукова дискусія на тему «Розповсюджений рак яєчників: сучасні стандарти лікування в Україні».

Мероприятие организовала компания Рош Украина – крупнейший производитель химиотерапевтических препаратов для лечения онкологических заболеваний.

По приглашению компании Рош Украина в научной дискуссии приняла участие главный врач ЛICОД Алла Винницкая. Форум собрал лучших специалистов в области онкогинекологии. Профессионалы обсудили вопрос применения Авастина при распространенном раке яичников.

Справка. Авастин (Avastin) – препарат нового поколения, который способен существенно останавливать рост опухолевых клеток. На основании исследований Европейская комиссия одобрила его применение для лечения женщин с рецидивирующим раком яичников.