Шановні відвідувачі!

На цьому тижні Лікарня ізраїльської онкології LISOD працює за звичайним графіком. Попри свята і вихідні в країні, ми продовжуємо надавати онкологічну допомогу. 14, 15 і 16 жовтня — робочі дні.

Нагадуємо, що прийом в лікарні відбувається за попереднім записом. Погодити дату та час візиту можна в Контакт-центрі лікарні за номерами:

0-800-500-110 — безкоштовно по Україні;
+38-044-277-8-277.

Алла Вінницька взяла участь в з'їзді Американського товариства клінічних онкологів

07 червень 2016

alla-v-ascoЩорічний з'їзд Американського товариства клінічних онкологів (ASCO) - значуща і яскрава подія в житті медичної громадськості. Найбільший форум об'єднав 30 тисяч професіоналів з усього світу. Кращі фахівці планети обговорили нові ідеї, методи лікування, підходи і результати досліджень.

У 2016 році 52-й з'їзд ASCO в Чикаго пройшов з 3 по 7 червня. У конгресі взяла участь член Американського товариства клінічних онкологів, професор Алла Вінницька. Головний лікар Лікарні ізраїльської онкології LISOD зазначила, що основна мета з'їзду ASCO 2016 року - колективна мудрість, тобто отримання загальних знань для вирішення зростаючих проблем в забезпеченні оптимальної допомоги пацієнтам.

Програма ASCO пропонує різні напрямки навчання та обміну досвідом: відкриває для учасників глобальні перспективи в стратегії лікування раку.