20.02.2019 Головна

Колоректальний скринінг

Колоректальний скринінг

За даними Національного канцер-реєстру, захворюваність на колоректальний рак в Україні становить 42,3 нових випадків у рік на 100 тис. населення. Колоректальний рак є найбільш поширеною пухлиною шлунково-кишкового тракту.

Провідні світові спеціалісти на підставі результатів досліджень визначили колоноскопію як найефективніший метод скринінгу колоректального раку.

Близько 90% випадків колоректального раку діагностують у людей, вік яких більше 50 років.

Колоректальний скринінг необхідно проходити щорічно всім жінкам і чоловікам після 50 років; після 40 років – особам, які входять у групу підвищеного ризику (мають поліпи і сімейну історію пухлин товстого кишечника).

Доведено, що щорічна колоноскопія зменшує ризик розвитку раку товстої і прямої кишки на 74%. Колоноскопію в Києві виконують у багатьох лікувальних установах, але її проведення в LISOD має низку незаперечних переваг для пацієнтів. Під час виконання колоноскопії одночасно видаляють всі виявлені поліпи, що є профілактикою колоректального раку.

Колоректальний скринінг в LISOD включає:

  • колоноскопію за допомогою цифрового відеоендоскопа: виявляються найменші відхилення від норми.

При необхідності, в ході обстеження можуть безболісно братися фрагменти підозрілої тканини (біопсія), або видаляються поліпи для детального лабораторного аналізу.

  • повне знеболювання за допомогою внутрішньовенного “малого наркозу”.

Для цієї мети в LISOD використовують спеціальні препарати, що забезпечують відсутність будь-якого дискомфорту під час процедури, а також абсолютно безсимптомний вихід з наркозу. Знеболювання проводить досвідчений лікар-анестезіолог, який контролює стан хворого протягом всієї процедури. Слід зазначити, що режим повного знеболювання під час обстеження надзвичайно важливий не тільки для пацієнта, але і для лікаря, який має можливість ретельно і детально виконати дослідження.

Проходження колоректального скринінгу вимагає підготовки, і тому краще прибути в лікарню на 20-25 хвилин раніше того часу, на який ви записані. Це необхідно, насамперед, для  зручності і спокою кожного пацієнта.

Ціна послуги: 2990


Версія для друку