24.02.2019 Головна

Скринінг шлунка

Скринінг шлунка

Рак шлунка – захворювання, що часто зустрічається. Злоякісна пухлина шлунка є однією з основних причин смертності серед онкологічних хворих. Небезпечний рак шлунка саме тим, що ніяк себе не проявляє на початкових стадіях.

У цей же час діагностика хвороби доступна і безпечна. Але існує інша проблема: люди з підозрою на злоякісну пухлину шлунка звертаються до лікарів занадто пізно. Небезпечній патології можна запобігти, якщо бути уважним до свого здоров'я. Скринінг, тобто виявлення раку на стадії, коли симптоми ще відсутні, сьогодні рятує життя. Основний метод скринінгу раку шлунка – виконання регулярної (раз на рік) гастроскопії.

Скринінг шлунка в LISOD включає:

  • гастроскопію – ендоскопічне дослідження шлунка;
  • біопсійний експрес-тест на можливу присутність бактерії Helicobacter pylori в слизовій шлунка.

В ЛICОД скринінг шлунка проводить досвідчений лікар-ендоскопіст. Для пацієнта обстеження проходить комфортно, швидко і безболісно. Застосовується спеціальний наркоз, т.зв. «мала анестезія». Під час обстеження людина просто спить і нічого не відчуває. Короткий медикаментозний сон не викликає у пацієнта після пробудження ніяких побічних ефектів.

У той же час, лікар має можливість ретельно оглянути стравохід, шлунок, дванадцятипалу кишку. В разі виявлення виразки, пухлини, підозрілих ділянок слизової виконується біопсія. Тільки наступний гістологічний аналіз дозволить або поставити достовірний діагноз, або повністю виключити рак шлунка.

Проведення тесту на присутність Helicobacter pylori пов'язане з тим, що бактерія може стати причиною низки захворювань: виразки  дванадцятипалої кишки і шлунка, дуоденіту, гастриту та раку шлунка. При цьому у багатьох носіїв  Helicobacter pylori немає ніяких ознак хвороби або вони слабко виражені.

Скринінг шлунку ми рекомендуємо регулярно виконувати, якщо ви вже перенесли передракове захворювання: гастрит, поліпи, хронічну виразку. Скринінг необхідний людям, які вживають жирну, консервовану, смажену їжу, нікотин і алкоголь.

Ціна послуги: 2515


Версія для друку