Ірина Дягіль

Ірина Дягіль

Oнкогематолог. Доктор медичних наук. Заслужений лікар України.

Лікар вищої категорії. Володіє найсучаснішими методами діагностики та лікування онкогематологічних захворювань.

Визнаний науковий авторитет в галузі клінічної та експериментальної гематології в Україні.

  • Записатися на прийом
  • Питання до LISOD
  • Залишити відгук
  • Зв'яжіться з нами

Досвід

Протягом багатьох років займається профілактичною і лікувальною роботою, щоденно консультує пацієнтів із різними захворюваннями кровотворної та лімфоїдної систем. Під її науковим керівництвом в Україні запроваджена сучасна програма діагностики та лікування пацієнтів із хронічним мієлолейкозом.

Завідувач відділенням радіаційної онкогематології та трансплантації стовбурових клітин відділу гематології та трансплантології Інституту клінічної радіології ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини Національної академії медичних наук України».

Наукові досягнення та членство в організаціях

Є членом вченої ради Інституту клінічної радіології, ННЦРМ, експертної проблемної комісії «Гематологія та трансфузіологія» МОЗ та Національної академії медичних наук України, Центральної міжвідомчої експертної комісії зі встановлення причинного зв’язку хвороб, інвалідності та смерті з дією іонізуючого випромінювання та інших шкідливих чинників внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, спеціалізованої вченої ради за спеціальністю «радіобіологія», робочої групи з гематології МОЗ України, членом Європейської лейкемічної мережі (ELNet) з питань діагностики та лікування хронічного мієлолейкозу та Товариства гематологічної онкології (SOHO).

Засновник Громадської організації «Міжнародна асоціація хворих на хронічний мієлолейкоз «Осанна».

Автор 279 наукових публікацій з різноманітних питань гематології, радіаційної медицини і радіобіології (10 монографій, 2 посібника з гематології).

Участь у міжнародних проектах

Брала участь у багатьох міжнародних наукових проектах, у тому числі у програмі ВООЗ «Айфіка» щодо діагностики лейкемії. Очолила гематологічну групу в українсько-американській програмі «Дослідження лейкемії та споріднених захворювань серед учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи в Україні».

Нагороди і визнання

Нагороджена Грамотою Верховної Ради України (2011 р.).
У 2016 році єдина від України отримала нагороду «ELN Merit Award» за інтеграцію європейських досліджень в проблему хронічного мієлолейкозу.
У 2018 р. отримала почесне звання «Заслужений лікар України».