24.02.2019 Головна

Психологічна підтримка

Психологічна підтримка
Онкологічне лікування може бути складним і довготирвалим. У цей час пацієнтам необхідна не тільки підтримка близьких, але й допомога професійного психолога. Часто допомога потрібна й родичам хворих: для них украй важливі витримка, спокій, інформованість, правильна оцінка ситуації, взаємодія з лікарями. Навіть після виписки з клініки у багатьох пацієнтів не спадає емоційна напруга: тривожить можливий рецидив хвороби, хвилюють соціальні проблеми, сімейні й службові відносини. На цьому етапі життя, як показує практика, пацієнти потребують не тільки терапевтичної підтримки, але  психологічної допомоги так само, як і в процесі лікування. І ми завжди готові її надати, завжди готові бути поруч. Наша мета – не просто врятувати за всяку ціну, а врятувати й забезпечити високу якість життя.
 
Що необхідно знати нашим пацієнтам?
  • Будь-яка психологічна допомога в LISOD безкоштовна і є важливою складовою комплексного лікування.
  • Професійний психолог проводить індивідуальні консультації та заняття з пацієнтами.
  • У клініці успішно працюють групи психологічної підтримки, які відкриті для всіх бажаючих. Інформацію про групи читайте в брошурі «Рівне право на життя».
  • Регулярно фахівці-психологи консультують родичів хворих. Вони допомагають упоратися із занепокоєнням і правильно вибудувати відносини, щоб забезпечити підтримку близькій людині.
  • Робота із психологом спрямована на те, щоб зробити все можливе для видужання наших пацієнтів, щоб наповнити  їхнє життя теплом, розумінням, сенсом і впевненістю.
Трохи історії

Дослідження, які були проведені в країнах старої Європи й в США показали, що онкологічні хворі, які підключаються до груп психологічної підтримки під час лікування і після виписки з клініки, не тільки здатні краще справлятися з недугою, але й менше схильні до рецидивів.

Здасться неймовірним, але це факт, – робота із психологом може кардинально змінити ситуацію: самопочуття покращується, з'являються нова мотивація й нові сили для боротьби із захворюванням.

Одержати інформацію про роботу психологів, записатися на консультацію до фахівця і в групу психологічної підтримки можна, звернувшись до особистого адміністратора.


Версія для друку