15.02.2019 Головна

Хіміотерапія

Хіміотерапія

Хіміотерапія, фотогалерея

Хіміотерапевтичне лікування в LISOD проводиться так само, як у кращих світових клініках. У лікарні широко застосовують таргетной терапію, цілеспрямовано діючу на певні клітини пухлини. Використання таргетной терапії відкриває нові можливості для боротьби з раком і нові перспективи для наших пацієнтів.

Лікарі відділення хіміотерапії LISOD пройшли підготовку в ізраїльських і західних медичних центрах. Весь процес лікування контролюють ізраїльські фахівці. Клінічні онкологи Ігор Реут, Меїр завісу, Цві Бернштейн мають величезний досвід проведення хіміотерапії при різних онкологічних захворюваннях, брали участь у розробці міжнародних протоколів.

Ми використовуємо оригінальні препарати виробництва провідних світових фармацевтичних компаній. Крім якості ліків, величезне значення & nbsp; має точне визначення їх дози індивідуально для кожного пацієнта. Саме тому в LISOD розрахунок протоколів проводять комп'ютеризовано, кількість препарату перевіряють лікарі і провізор.

Розчини хіміотерапевтичних препаратів готують тільки фармацевти в умовах спеціальної лабораторії , обладнаної у відповідності з усіма вимогами безпеки.


Відділення хіміотерапії обладнано сучасними пристроями для контролю швидкості і тривалості введення лікарських засобів. Це важливо для пацієнтів, т. К. Виключена ймовірність людської помилки. При нетривалому часу проведення хіміотерапії пацієнт   отримує лікування в умовах комфортного денного стаціонару: в зручних кріслах, оснащених масажними функціями.

Професіоналізм лікарів, висока якість препаратів, проведення хіміотерапії згідно з міжнародними протоколами гарантують ефективність лікування.

Вартість хіміотерапії безпосередньо залежить від протоколу, який рекомендований для конкретного захворювання.  


Про якість препаратів

При придбанні препаратів для хіміотерапевтичного лікування нашим пацієнтам доступні відразу два бонуси: 

 • програми лояльності від виробників препаратів, що діють в Україні;
 • програми лояльності, що діють в LISOD.

Кожен випадок розглядається індивідуально. Пацієнту обов'язково пропонують скористатися програмами лояльності для його конкретного протоколу лікування. Такий підхід значно зменшує загальну вартість ліків.

Важливо. Пацієнт оплачує тільки необхідну дозу препарату — не більше.  

У LISOD застосовують сертифіковані в Україні препарати, виготовлені відомими світовими виробниками.  

Провідні фармацевтичні компанії гарантують: 

 • сувору відповідність кількості препарату значенню, зазначеному на упаковці;
 • дотримання правил зберігання препаратів при транспортуванні.


Висока якість препаратів & mdash; запорука ефективності лікування.


Що таке протокол хіміотерапії?

На підставі багаторічних досліджень, проведених вченими розвинених країн світу, визначені дози і режими застосування хіміотерапевтичних препаратів для кожного виду пухлини. Протокол хіміотерапії включає:

 • строгий розрахунок дози ліків, яка залежать від маси тіла пацієнта;
 • періодичність і послідовність введення препаратів.

Коли немає сумнівів в якості препаратів, на перший план виходить точний розрахунок їх дози індивідуально для кожного хворого. У Лікарні ізраїльської онкології протокол розраховують фахівці найвищої кваліфікації.  

Наш досвід показує, що хіміотерапія, проведена за правильно підготовленим протоколам з використанням & nbsp; препаратів від перевірених виробників, повернула здоров'я тисячам пацієнтів.


Контроль протоколів хіміотерапії

Коли мова йде про життя людини, на віруючих лежить величезна відповідальність.


План лікування розробляє консиліум лікарів. Протокол хіміотерапії пацієнтові призначають відповідно до стандартів, рекомендованими світовими онкологічними спільнотами: NCCN, ASCO, ESMO.

Фахівці розраховують дози, визначають періодичність введення препаратів, перевіряють розрахунок і тільки потім приступають до лікування.

Правильний розрахунок протоколу — важливий етап, від якого безпосередньо залежить результат лікування.


Контролюйте процес підготовки вашого протоколу

Всі дії медперсоналу відкриті для наших пацієнтів. Кожна людина, якій належить хіміотерапія, має можливість бути присутнім при розведенні препарату.

Практика показує, що, побачивши все своїми очима, пацієнт почуває себе спокійніше і впевненіше — це позитивний фактор, що впливає на результат лікування. Сотні людей вже скористалися такою можливістю і переконалися на власні очі, що:

 • в упаковці знаходиться & nbsp; препарат, відповідний протоколу лікування;
 • доза ліків відповідає розрахованій для конкретного протоколу;  
 • ідентифікаційний код \ номер підтверджує оригінальність препарату.

Важливо. У LISOD пацієнт отримує саме ту дозу діючої речовини, яка для нього розрахована. Така точність дозволяє звести до мінімуму побічні явища і отримати максимальний ефект від лікування.


Застосування системи PORT-A-CATH в LISOD

Система PORT-A-CATH являє собою невеликий пристрій, який встановлюють під шкіру в якості своєрідного катетера для багаторазового введення ліків внутрішньовенно. Таким чином, без дискомфорту для пацієнта   ін'єкції роблять так часто і настільки довго, наскільки вимагає курс терапії.  

Як це працює?

PORT-A-CATH складається з резервуару, виготовленого із сплаву титану, силіконової мембрани, силіконового катетера.   М'який і еластичний силікон не пошкоджує судинну стінку. Мембрана забезпечує герметичність резервуара як мінімум при 2000 проколи голкою.

Пристрій хірургічним шляхом вводиться під шкіру у верхній частині грудей у вену (як правило, в яремну або підключичну) і виглядає, як невелике піднесення під шкірою. Порт не вимагає спеціального догляду: звичайні процедури, такі як душ і плавання, не є проблемою.

Переваги системи:
 • повністю імплантується під шкіру, не викликаючи косметичних дефектів; не вносить дискомфорт у звичайний режим дня (душ, плавання);
 • можливість виконання частих внутрішньовенних ін'єкцій протягом тривалого часу;
 • безболісність ін'єкцій;
 • швидке усунення системи, коли в ній вже немає необхідності.
Хіміотерапевтичне лікування в LISOD проводиться так само, як і кращих світових медичних центрах. Використовуються новітні методики, впроваджені в практику останні наукові розробки. Зокрема, сьогодні широко застосовують таргетной терапію, цілеспрямовано діючу на певні клітини пухлини. Використання таргетной терапії відкриває нові можливості для боротьби з раком і нові перспективи для наших пацієнтів. Фахівці LISOD йдуть в авангарді сучасної онкології, щоб лікувати і виліковувати людей.

Галерея (6 фото)

Версія для друку