22.04.2019 Головна

Променева терапія. брахітерапія

Променева терапія. брахітерапія

Променева терапія. Брахітерапія, фотогалерея

У LISOD  сконцентровано все необхідне для проведення ефективної променевої терапії. У клініці працюють фахівці з досвідом роботи в провідних світових центрах, висококваліфіковані техніки та медичні фізики. Відділення обладнане сучасною апаратурою – лінійними прискорювачами американської фірми Varian.

У клініці використовують останні досягнення науки і техніки: впроваджені передові методи, що відповідають світовим стандартам і гарантують пацієнтам результативність лікування.   Залежно від протоколу виконують два види радітерапіі: дистанційну та / або брахітерапії.

У 2007 році ми стали першим медичним центром в Україні, що використовують для дистанційної променевої терапії лінійні прискорювачі. Завдяки застосуванню нової апаратури і професіоналізму лікарів за роки роботи клініки тисячам пацієнтів успішно проведено променеве лікування. Лікарі використовують спеціальні програми для планування & nbsp; полів опромінення з точним розрахунком потужності і дози впливу на пухлину. Повний комп'ютеризований контроль і автоматична перевірка правильності установок , заданих на пульті управління прискорювача, виключають будь-яку ймовірність людської помилки.

Наявність двох лінійних прискорювачів обумовлює безперебійність проведення радіотерапії у разі, якщо на одному з них виконують регламентні профілактичні роботи. Це гарантує пацієнтові високу якість лікування згідно з протоколом.

В LISOD брахітерапію успішно застосовують для лікування пухлин різних локалізацій: шийки матки, тіла матки, стравоходу. Перевага проведення брахітерапії полягає в тому, що з великою точністю на осередок хвороби підводиться значна доза радіації; в той же час максимально знижується ступінь опромінення оточуючих здорових тканин. У лікарні використовують брахітерапію із застосуванням джерел високої потужності. Джерело впроваджують в пухлину шляхом дистанційного керування без дотику руки людини, з повною променевою безпекою для хворого.

Проведення брахітерапії займає менше однієї години. Впровадження джерел або апаратів для впровадження джерел виконують комфортно і безболісно для пацієнтів. При отриманні брахітерапії немає значних побічних явищ. Брахітерапію застосовують як у поєднанні із зовнішнім опроміненням, так і як самостійний метод лікування. Досвід LISOD та провідних світових центрів показав, що ефективність брахітерапії порівнянна з хірургічними методами лікування і зовнішнім опроміненням.


Галерея (7 фото)

Версія для друку