22.04.2019 Головна

Госпіталізація

Госпіталізація

Госпіталізація, фотогалерея

Стаціонарне лікування проходить в одномісних палатах, відповідних за рівнем комфорту та сервісу   висококласним готельним номерам. Централізована система кондиціонування і вентиляції дозволяє пацієнтові створювати в палаті оптимальний мікроклімат. Плазмові телевізори з системами супутникового кабельного телебачення, бездротовий інтернет, індивідуальна телефонний зв'язок & ndash; атрибути кожної палати. У палатах проводиться постійна антибактеріальна фільтрація повітря. Ліжка з електронним управлінням, прекрасне постільна білизна, халати, туалетні приналежності створюють атмосферу домашнього затишку.
 
Особливу увагу приділяють харчуванню пацієнтів. Індивідуальне меню складають з урахуванням особистих побажань і обов'язковими рекомендаціями фахівців залежно від діагнозу. Індивідуальний підхід до кожного хворого забезпечує спеціально навчений середній медичний персонал. Таким чином, в хірургічному стаціонарі LISOD створені максимально комфортні умови для одужання пацієнта. 
 
У хірургічному блоці розміщено відділення анестезіології та інтенсивної терапії.   Його основне завдання – забезпечення безпеки і комфорту при проведенні оперативних втручань і різних інвазивних процедур. Відділення оснащене сучасним обладнанням для моніторингу. Багато пацієнтів на наступний день після операції можуть самостійно перейти з блоку інтенсивної терапії в палату хірургічного відділення.
 
Комфорт, зручність, відповідність усім міжнародним вимогам & ndash; важливі відмітні особливості хіміотерапевтичного відділення LISOD. Щоб лікування було ефективним, відділення обладнане спеціальними пристроями, що дозволяють контролювати швидкість і тривалість введення ліків. Сучасне обладнання дає можливість багатодобового отримання препарату, не обмежуючи пересування хворого.
 
У хірургічному та хіміотерапевтичному відділеннях, а також у відділенні інтенсивної терапії, функціонує цілодобовий медсестринський пост . Спеціально навчений персонал забезпечує постійний кваліфікований догляд за пацієнтами. Рівень турботи і догляду за хворими в LISOD відповідає рівню провідних західних клінік.
 
Досвідчені медсестри виконують всі призначення лікарів, проводять пацієнтам необхідні гігієнічні процедури. Передбачений обов'язковий нічний обхід. У палатах є спеціальна кнопка: хворий може викликати медсестру в будь-яку хвилину. Можлива організація індивідуального поста як цілодобового, так і погодинного. У цьому випадку медсестра знаходиться в палаті поруч з пацієнтом постійно.
 
Важко переоцінити важливість і значущість роботи медсестер. При правильному професійному догляді організм хворого швидше відновлюється, термін госпіталізації скорочується, повертаються сили, а з ними – позитивний настрій, воля до життя. І тоді недуга ми перемагаємо разом: лікарі, медсестри і пацієнт.

Галерея (8 фото)

Версія для друку