21.04.2019 Головна

Лабораторія патоморфології

Лабораторія патоморфології

Лабораторія патоморфології

Патоморфологічна верифікація діагнозу – основа діагностики й лікування в сучасній онкології. Найважливіша перевага для пацієнтів LISOD: дослідження проводять у кращих патоморфологічних лабораторіях Німеччини, Ізраїлю й Греції. У лабораторії-партнери направляють усі зразки тканин, отримані при виконанні оперативних втручань і біопсій; також направляють цитологічні й гістологічні препарати.

Потрібно розуміти, що помилковий результат досліджень може стати фатальним для хворого: може бути розпочато лікування без необхідності або не розпочато вчасно в разі гострої потреби, може проводитися неправильне лікування. Саме тому величезне значення набуває співробітництво клініки із закордонними сертифікованими лабораторіями: за результатами досліджень лікарі з абсолютною вірогідністю підтверджують або спростовують онкологічний діагноз і, у випадку виявлення рака, розробляють вірний план лікування.

У клініці виконують додаткові дослідження: PCR, PT-PCR, Fish-дослідження на тканині. Для пацієнтів важливо, що за результатами цих досліджень визначають показання до проведення різних видів хіміотерапії, у тому числі препаратами таргетної (прицільної) терапії.

У LISOD використовують сучасні методи молекулярного й генетичного дослідження крові пацієнта й ракових кліток. У результаті цих досліджень фахівці встановлюють, чи є в пацієнта схильність до виникнення раку; у випадку онкології визначають ступінь агресивності злоякісної пухлини й розробляють оптимальний план лікування.

Які переваги дають пацієнтам молекулярні дослідження?

  • Результат може показати, що в окремих випадках лікування буде обмежено тільки  хірургічним втручанням: навіть без хіміотерапії й радіотерапії не відбудеться повернення хвороби.
  • Виконується аналіз деяких рецепторів росту ракових клітин, щоб блокувати їх спеціальними антитілами й, таким чином, запобігти надалі їхньому розмноженню.
  • Визначаються генетичні зміни в клітинах пухлини, що дозволяє з'ясувати, чи піддається утворення таргетній терапії або якомусь виду хіміотерапії.

Молекулярний тест фахівці клініки рекомендують при меланомі, раку яєчників, раку молочної залози, раку голови й шиї, раку підшлункової залози, раку легенів. Допоможе молекулярний аналіз багатьом пацієнтам, які пройшли вже стандартне лікування; також допоможе хворим з рідкими видами раку й пацієнтам з метастазами.

У LISOD виконують інтраопераційні (безпосередньо під час операції) патоморфологічні дослідження, що відіграють важливу роль для пацієнта: у ході самої операції лікарі ухвалюють рішення про обсяг хірургічного втручання.


При захворюваннях: empty:data/in_diseases/

Галерея (3 фото)

Версія для друку