24.02.2019 Головна

ПЕТ-КТ дослідження

ПЕТ-КТ дослідження

ПЕТ-КТ дослідження, фотогалерея

ПЕТ-КТ використовують для діагностики 65% видів рака. Це інноваційний метод, який об'єднав можливості радіології й сучасних комп'ютерних технологій. Метод застосовують як стандарт у розвинених країнах світу. Без проведення ПЕТ сьогодні не лікують пухлини легенів, лімфоми, пухлини голови й шиї, пухлини шлунка, кишечника, пухлини молочних залоз (у багатьох випадках), пухлини передміхурової залози, підшлункової залози та інші.

За даними Європейської асоціації ядерної медицини, для забезпечення  точної ранньої діагностики рака необхідна одна ПЕТ-КТ установка на 1.5-2 мільйона людей. Для порівняння: у Німеччині – 80 апаратів на 82 млн. населення; в Ізраїлі – 6 ПЕТ на 8 млн. населення; у Франції – 45 апаратів ПЕТ на 65 млн. населення. Таким чином, для надання допомоги онкологічним хворим на європейському рівні в Україні повинні діяти як мінімум 20 ПЕТ.

Ще недавно в країні працювала єдина установка. Багато людей, що потребували за призначенням ПЕТ-КТ дослідження, не мали можливості його пройти. Сьогодні докорінно змінилася ситуація: апарат позитронно-емісійної томографії, сполученої із  комп'ютерною томографією, діє в LISOD. Кожен пацієнт при необхідності може пройти ПЕТ-КТ дослідження, щоб одержати адекватне лікування й успішно подолати хворобу.

ПЕТ-КТ – метод діагностики й спосіб моніторингу розвитку новоутворення

Завдяки використанню ПЕТ-КТ у LISOD пацієнтам сьогодні доступна точна діагностика й, як наслідок, гарантовано правильне лікування. За результатами обстеження лікарі-радіологи виявляють місце розташування пухлини й визначають, доброякісна вона або злоякісна; фахівці відрізняють новоутворення від запального процесу й установлюють, у випадку раку, поширеність пухлини.   

  • ПЕТ-КТ 15 400 грн
  • Внутрішньовенне контрастування при ПЕТ-КТ (до 6 годин) 1409 грн
  • Пероральне контрастування при ПЕТ-КТ 345 грн

Записатися на діагностику

Або зателефонуйте за телефоном +38 (044) 520-94-00 щодня з 8:00 до 20:00


За допомогою ПЕТ-КТ дослідження лікарі з'ясовують стан тканин і довідуються, як працюють органи людини. ПЕТ дозволяє визначати рак в «нульовій» стадії, при якій ще немає істотних змін у тканинах, а КТ установлює точне положення уражених хворобою клітин. Проводиться одне дослідження замість декількох. Ізраїльські онкологи розробляють тактику лікування й роблять необхідні призначення з урахуванням конкретних особливостей пухлини хворого.

У більшості випадків застосування ПЕТ-КТ надалі виключає проведення ряду аналізів: таким чином, заощаджується час, що життєво важливо в онкології, і кошти людини (адже кожне додаткове дослідження тільки здорожує лікування). Процедура дослідження ПЕТ-КТ для пацієнта LISOD – це повноцінна діагностика із розшифровкою результатів лікарем ядерної медицини і фахівцями-радіологами, що пройшли стажування у провідних клініках Ізраїлю.Основні переваги методу:

  • висока точність;
  • розпізнавання захворювання на «нульовій» стадії, що не можна зробити лише за допомогою КТ, МРТ і лабораторних аналізів;
  • правильний діагноз.

 

ПЕТ-КТ як новітній метод оцінки результативності лікування

У процесі лікування, по закінченні декількох циклів, знову можна провести дослідження, щоб порівняти нові результати й первісні. Такий підхід у багатьох випадках виключає необхідність повторення аналізів новоутворень або подальшого продовження лікування. Наприклад, сьогодні прийнятий стандарт для лімфом: проведення контрольного ПЕТ-КТ після декількох курсів хіміотерапії; якщо поліпшення відсутні, міняють лікування й домагаються, таким чином, максимальної ефективності.

Використання ПЕТ-КТ для опромінення пухлин

За допомогою магнітно-резонансної томографії (МРТ) і комп'ютерної томографії (КТ) одержують зображення пухлинних новотвоутворень. Але не кожне новоутворення містить ракові клітини. Завдяки застосуванню ПЕТ-КТ можна суттєво зменшити зону опромінення й точно провести радіотерапію. У таких випадках особливо важливо для пацієнта, що не страждають здорові тканини й органи, знижується променеве навантаження; як наслідок, не виникає виражених побічних явищ.


При захворюваннях: ПЕТ-КТ

Галерея (4 фото)

Версія для друку