ОТЗЫВЫ НАШИХ ПАЦИЕНТОВ

Уважаемые посетители, в данном разделе публикуются отзывы, оставленные в книге отзывов и предложений или на сайте. Администрация оставляет за собой право не публиковать отзывы, несущие в себе информацию оскорбительного характера и являющиеся заведомо ложными.

Отзывы по докторам:

Оставить отзыв
Юлія
Февраль 2024

Найкращий лікар, професійний підхід до лікування, в мене уже 5 років позитивна динаміка, щиро дякую!!!

Світлана
Февраль 2024

Клініка оставляє приємне враження. Висока якість обслуговування, доброзичливий, професійний персонал. Хочу відмітити працівників, які нам постійно допомагали, роз`яснювали, надавали професійну допомогу моєму чоловіку Сергію. Це адміністратор Марина Жук, лікар онколог Саулов Андрій Вікторович. Завдяки їм у мого чоловіка з`явилася надія на одужанн я. Дякую працівникам хірургічного відділення Жигуліну Андрію Валентиновичу, Коваль Олені Дмитрівні, які професійно зробили все можливе для спасіння життя мого чоловіка, за їх благородну справу, всім працівникам відділення, які допомагали моєму чоловіку під час операції і у післяопераційний період. Найбільше часу нам довелось знаходитись у відділенні променевої терапії. Приємний, добрий, турботливий персонал. Особливо хочу відмітити Марину Соколовську, яка завжди відповідала на всі питання, давала медичні препарати (креми) для полегшення наслідків променевої терапії, надавала необхідні поради, уважно вислуховувала нас, надавала нам консультації навіть у вихідні дні (по телефону). І тепер, після декількох місяців після лікування, ми бачимо надзвичайні результати лікування, на які навіть не сподівались. Дякую весь персонал клініки за те, що Ви робите. Щиро Вам вдячні! Світлана.

Развернуть Свернуть
Ящук Наталія Миколаівна
Январь 2024

Хочемо від усієї сім’ї щиро подякувати всьому персоналу клініки Лісод за уважність,турботу та високий професіоналізм, який був приділений для мого батька . Щира подяка оперуючому лікарю-хірургу Байдо Сергію Вікторовичу за високий професіоналізм в проведенні високої складності лапороскопічноі операції на шлунку та стравоході , а також враху вання під час операції самого об’єму оперативного втручання. Щира подяка лікарю- ендоскопісту Корпяку Вадиму Степанович за високий професіоналізм в проведенні надскладного ендоскопічного втручання , диссекціі аденокарциноми кардіоезофагального з’єднання . Також велика подяка всій команді ,в тому числі головному лікарю Вінницькій Аллі Борисівна за прийняття високопрофесійних рішень подальшої тактики лікування . Хочу побажати міцного здоров’я вам і вашим родинам, сили , наснаги в виконанні нелегкої , але дуже потрібної роботи. Нехай Господь оберігає Вас! А всім , хто шукає порятунку рекомендую клініку Лісод. Якість перевершує ціну. Чудово , що в Україні можна отримати висококваліфіковану допомогу світового рівня!

Развернуть Свернуть
Вітрук Леся
Ноябрь 2023

Хочу подякувати лікарю Іжик Андрій за наданні консультації офлайн і онлайн , за відповіді на питання через адміністраторів ( кураторів ) Юлю та Тамару . Про особисті його дзвінки і відповіді на питання по лікуванню сина , з діагнозом Злоякісна ( рабдоідна ) менінгіома на рівні 1-3 поперекових хребців . Дякую за нагадування пдмінімьатопу Юлі прой ти контрольне обстеження МРТ ( ніколи не ставили питання , щоб проходити іх у них ) . Також за не байдужість та людяність . На даний час з сином за кордоном , провели 3 -Ю операцію ( другий рецедив ) і неодноразово був зв’язок через адміністратора про здоров’я та пропозицію допомоги , якщо є питання у мене . Тааож ставила свої питання в вот саб і лікар зв’язувався на протязі доби , коли у нього був вільний час і відповідав на питання . Від інших лікарів , які оперували , проводили променеву терапію в ін приватних закладах ( де було залишено не малі кошти ) не то , що цікавості , було важко получити документи в належному підписаному стані та з печатками . Так , як консультативні заключення в цих приватних клініках зазвичай приходять в особистий кабінет Щиро дякую , лікарю Андрію Іжику за консультації , інформаційну підтримку та людяність до ситуаціі в яку потрапив мій 18 син , коли не має лікування такого діагнозу і всі можливості лікування , на жаль , вичерпані в Україні .

Развернуть Свернуть
Ольга
Сентябрь 2023

Хочу выразить свою благодарность клинике за долгие годы обслуживания и успешного лечения, я стою на учете в клинике после операции здесь же и сегодня хочу отметить отличную организацию процесса в клинике, с пациентами на связи всегда администраторы, у меня это Марина Денюжкина, недавно мне понадобились оригиналы выписок, 8летней давности, так Ма рина в тот же день мне всё организовала, подписала и ещё отправила НП в мое отделение, я очень благодарна Марине и это свидетельствует о том, что в клинике работает архив, что персонал хорошо исполняет свои обязанности и все это работает на результат!!! И создаёт лицо клиники! Спасибо вам большое, что вы есть у нас в Киеве

Развернуть Свернуть
Олена Олександрівна
Август 2023

Дуже вдячна лікарям Саулову А.В Жигуліну А.В Товстоган А.О. за уважне ставлення до мене у процесі лікування мого захворювання. А також дуже дякую адміністратору Коновалюк Н. за оперативну роботу . Всім здоров'я та миру!

Тетяна
Июль 2023

Дуже вдячні лікарю клініки Саулову Андрію Вікторовичу, за своєчасно і правильно поставлений діагноз нашій мамі, Дубініній Галині. А також лікуючому лікарю Голуб Дмитру Андрійовичу, медсестрам і санітарочкам, які допомагали мамі після операції. Дякуємо адміністратору Вікторії, а також адміністратору хірургічного стаціонару Олександрі. Дякуємо всі м співробітникам «Лісод».

Развернуть Свернуть
Отзывы не найдены.
Показать еще
Истории пациентов

Дважды за 37 лет Кате пришлось услышать страшную фразу: "У вас – рак" ... Своей историей она доказывает, что рак молочной железы – эт...

В 1989 году Александр Галустян с семьей уехал из Баку, уехал из города, в котором родился и прожил большую часть жизни. В те годы многие армяне б...

Полина – удивительная женщина. В ней столько энергии, силы и доброты, что, казалось бы, она может всем помочь, со всеми поделиться теплом, ...