Вікторія Косінова

Oнкогематолог. Хіміотерапевт. Кандидат медичних наук. Завідувачка відділення онкогематології

Експерт із застосування сучасних ефективних препаратів для лікування онкологічних та гематологічних захворювань, в тому числі таргетної та імунотерапії.

Вікторія Косінова працює в LISOD з 2007 року. До 2019 року обіймала посаду завідуючої відділенням хіміотерапії. Під її керівництвом в лікарні проводиться ефективне лікування пацієнтів із використанням новітніх оригінальних препаратів; успішно застосовують таргетну терапію, цілеспрямовано діючу на клітини пухлини. Призначаються препарати імунотерапії, завдяки яким можна істотно уповільнити розвиток навіть таких грізних хвороб, як рак шлунку, дрібноклітинний рак легенів і меланома.

Таргетна терапія в поєднанні з імунотерапією в корені змінили не тільки концепцію лікування, але і значно поліпшили його якість. На сьогоднішній день це найважливіший і багатообіцяючий напрямок у лікуванні онкологічних та онкогематологічних захворювань. І завдяки знанням і досвіду фахівців LISOD пацієнти отримують найсучасніше і ефективне лікування.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

 • Онкогематологія:
  - Лікування лімфопроліферативних захворювань, в тому числі лімфом
  - Лікування мієлопроліферативних захворювань
  - Лікування мієлодиспластичного синдрому
  - Лікування множинної мієломи
 • Хіміотерапія солідних пухлин
 • Таргетна та імунотерапія

НАУКОВІ ДОСЯГНЕННЯ

Має кандидатський ступінь по гематології, тема кандидатської роботи «Значення прогностичних факторів в оцінюванні ефективності лікування лімфоми Ходжкіна». Автор понад 20 публікацій в наукових медичний виданнях, учасниця українських и міжнародних професійних конференцій.

ЧЛЕНСТВО В ОРГАНІЗАЦІЯХ

 • Європейське товариство медичної онкології (ESMO).
 • Американське товариство клінічної онкології (ASCO).
 • Українська асоціація гематологів.