Ія Слабінська

Ія Слабінська

Психолог

Досвід роботи. Має великий досвід психологічного консультування та супроводу онкологічних пацієнтів і членів їх сімей та розширену практику групової роботи: психоосвітні семінари, групи підтримки, тематичні зустрічі з онкопацієнтами.

Закінчила Міжнародну академію управління персоналом за спеціальністю практичний психолог. Отримала додаткову освіту з інтегративної когнітивно-поведінкової терапії в Інституті психосоціальних досліджень і розвитку особистості (Німеччина).

Член Міжнародної психоонкологічної спільноти (IPOS). Учасниця спеціальної міжнародної групи з проблеми страху рецидиву раку (IPOS FORwards). Член Української Асоціації когнітивно-поведінкової терапії (УАКПТ).

Займається просвітницькою роботою, спрямованою на подолання канцерофобії в суспільстві, пише статті та матеріали на психоонкологічну тематику, бере участь в радіо і телепередачах, проводить лекції для широкого кола громадськості. Регулярно підвищує кваліфікацію: бере участь у міжнародних з'їздах, конференціях, програмах, на курсах і семінарах з психоонкологіі (курси Johns Hopkins University, Yale University, University of Michigan, програми IPOS та ін.)

Напрямок діяльності: психологічне консультування та супровід онкологічних пацієнтів і членів їх сімей, індивідуальна і групова робота.

  • Записатися на прийом
  • Питання до LISOD
  • Залишити відгук
  • Зв'яжіться з нами