Сцинтиграфія в LISOD — висока точність, безпека і безболісність

01 березень 2016

Сцинтиграфія — це метод досліджень, який належить до розділу високотехнологічної ядерної медицини. Метод дозволяє виявити метастази раку на ранній стадії, визначити стадію захворювання, стан органів в процесі лікування і перед проведенням хірургічного втручання. Сцинтиграфія також дає додаткову інформацію у випадках, коли інших методів недостатньо для уточнення діагнозу.

При проведенні досліджень використовується спеціальна сцинтиляційна гамма-камера. Дослідження виконують за допомогою радіофармацевтичних препаратів, які вводяться в організм пацієнта. Гамма-камера реєструє випромінювання від радіофармпрепарата. Отримані зображення оцінює лікар, який спеціалізується в галузі ядерної медицини.

Лікарня ізраїльської онкології LISOD обладнана сцинтиляційною гамма-камерою. Досвідчені фахівці за показаннями проводять необхідні дослідження різних систем і органів: остеосцинтиграфію (дослідження кісткової системи); лімфосцінтіграфію (дослідження сторожового лімфовузла); динамічну сцинтиграфію нирок (детальна оцінка ниркової функції); сцинтиграфію при нейроендокринних пухлинах (визначається точне місцезнаходження і ступінь поширення пухлини).

Важливо. Незважаючи на застосування радіоактивних ізотопів, сцинтиграфія є безпечною для здоров'я пацієнтів. Необхідна доза радіофармпрепаратів не дає негативного впливу на органи людини. Радіоактивні ізотопи через деякий час виводяться природним шляхом, наприклад із сечею.

Дослідження абсолютно безболісне. Проводиться у відділенні ядерної медицини LISOD.

Щоб отримати інформацію про проведення сцинтиграфії і записатися на прийом, зв'яжіться з Інформаційним центром LISOD: 0-800-500-110 — безкоштовна лінія для дзвінків зі стаціонарних телефонів по Україні; 38 (044) 520-94-00 — щодня з 09:00 до 20:00.

Сцинтиграфія в LISOD — висока точність, безпека і безболісність (3 фото)