23.02.2019 Головна

Медична підтримка

Медична підтримка

Для пацієнтів LISOD медична підтримка діє протягом усього курсу лікування і подальшого спостереження після виписки з лікарні. Постійно з пацієнтами працюють лікар-терапевт і фахівець із фізичної реабілітації.

Лікар-терапевт, в залежності від конкретної ситуації, формує рекомендації для підтримуючого лікування серцево-судинних, дихальних і гастроентерологічних захворювань. Від лікаря-терапевта пацієнти отримують рекомендації з харчування при різних недугах: цукровий діабет, кардіологічні хвороби, захворювання органів шлунково-кишкового тракту і т.д. Всі реабілітаційні терапевтичні заходи фахівець планує з урахуванням онкологічного лікування.

Фахівець із фізичної реабілітації проводить заняття з пацієнтами LISOD. Його допомога  необхідна оперованим пацієнтам і тим, хто в результаті ускладнень основної хвороби обмежений у фізичній активності і рухах, тому що часто виникають проблеми, пов'язані з гіподинамією, зайвою вагою, остеохондрозом, ішемічною хворобою серця. Величезне значення для пацієнтів набуває лікувальна фізкультура (ЛФК) у післяопераційному періоді.

В чому сенс?

  • Профілактика таких ускладнень, як пневмонія, тромбофлебіт, лімфостаз.
  • Рання функціональна реабілітація оперованої зони, профілактика порушень її роботи внаслідок операційної травми.
  • Правильна активізація пацієнтів із обмеженнями рухів.
  • Поліпшення кровообігу і зменшення болю в зоні операції або в зоні, що пошкоджена хворобою.

Світовий досвід показує, що вкрай важлива роль ЛФК і для психологічного стану пацієнтів. Розширення фізичних можливостей піднімає настрій, сприяє бадьорості духа, вселяє впевненість у своїх силах. Заняття проводяться як індивідуально, так і в групі. Фахівець обов'язково враховує особливості й характер захворювання. Усі навантаження строго дозовані. Застосування лікувальної фізкультури скорочує строки відновлення організму.Версія для друку