Клінічні дослідження в LISOD

Що таке клінічні дослідження?

Інноваційні методи лікування, які з'являються сьогодні, дозволяють значно знизити смертність від різних онкологічних захворювань, збільшити тривалість і поліпшити якість життя пацієнтів. Але для того, щоб стала зрозумілою ефективність і безпека будь-якого нового лікарського засобу, перш ніж препарат буде схвалений до широкого застосування, обов'язково проводяться його клінічні дослідження.

Важливо! Реєстрація нового препарату відбувається лише після завершення клінічних випробувань.

Якщо препарат потрапляє в клінічні випробування, це означає, що він вже вивчений в лабораторних умовах, був протестований на тваринах і на добровольцях. Під час клінічних досліджень вчені отримують переконливі докази, що новий препарат має переваги порівняно з ліками, що були схвалені раніше.

Хто може стати учасником дослідження?

До клінічних випробувань включаються пацієнти, які відповідають певним критеріям, зазначеним у протоколі дослідження. Можуть враховуватися вік і стать пацієнта, діагноз, стадія захворювання, вже проведене лікування, супутні захворювання. Включення в дослідження тільки тих пацієнтів, які відповідають протоколу, гарантує точність і надійність отриманих результатів.

Як проходить дослідження?

Всі пацієнти, яких включили в дослідження, діляться на групи. Одна група отримує стандартне лікування, яке відповідає міжнародним протоколам і є найбільш ефективним на момент лікування захворювання. Друга група додатково до стандартного отримує досліджуване лікування.

Переваги участі в клінічних дослідженнях для пацієнта

  • Кожен пацієнт, який бере участь у випробуваннях, сприяє розробці нових методів лікування, які в майбутньому можуть стати світовим стандартом.
  • Будь-який пацієнт, який бере участь у дослідженні, незалежно від того, в якій групі він перебуває, отримує найбільш ефективне лікування свого захворювання, що існує в даний момент.
  • Клінічні дослідження — це шанс пройти лікування з новими ліками задовго до того, як такі препарати стануть доступні на ринку.
  • Головна мета, яку ставлять перед собою фахівці, проводячи клінічне дослідження, — продовження життя пацієнтів і поліпшення його якості.
  • За пацієнтом, який бере участь в дослідженні, ведеться постійне і ретельне спостереження.

Лікування в LISOD

Лікування онкологічних захворювань в Лікарні ізраїльської онкології LISOD проводиться відповідно до міжнародних медичних протоколів (NCCN, ESMO, AHA, EHA тощо). Проводиться ретельне дослідження конкретної пухлини на наявність рецепторів і мутацій. З урахуванням особливостей пухлини, її поширення, віку пацієнта, його супутніх захворювань і загального стану здоров'я консиліум фахівців призначає персоналізоване лікування — план лікування складається індивідуально для конкретної людини.

У LISOD є все необхідне для проведення точної діагностики та якісного лікування багатьох онкологічних та онкогематологічних захворювань. У нас працюють досвідчені ізраїльські онкологи та українські фахівці, які пройшли стажування у провідних онкологічних центрах світу.

Лікарі LISOD проводять активну науково-дослідну роботу в тісній співпраці з провідними світовими дослідницькими організаціями та фармацевтичними компаніями. На практиці застосовуються новітні засоби і методи лікування різних онкологічних захворювань.

Клінічні дослідження в LISOD

Як вже відомо, клінічні дослідження — це обов'язковий етап вивчення препарату перед його реєстрацією. Лікарі з'ясовують, наскільки новий препарат ефективніший, кращий або доступніший за ті, що вже використовуються для лікування онкологічних захворювань в усьому світі.

Лікарня ізраїльської онкології LISOD пропонує своїм пацієнтам лікування інноваційними препаратами в межах проведення клінічних досліджень.

У чому перевага для пацієнта? Залежно від діагнозу, стадії захворювання і попередньої терапії пацієнт може підходити для участі в дослідженні. При цьому лікування, діагностика і пов'язані з цим процедури для пацієнта надаються безкоштовно. Ніяких зобов'язань пацієнт не несе, він може відмовитися від участі в дослідженні в будь-який момент.

Реєструючись для участі в клінічних програмах, пацієнт підписує форму інформованої згоди, де детально описані процедури, які йому будуть проведені, а також зазначений номер страхового поліса, оскільки всі пацієнти, які беруть участь в клінічних дослідженнях, — застраховані. Момент поінформованості пацієнта контролюється етичним комітетом нашої лікарні.

Як стати учасником програми клінічних досліджень в LISOD?

Для консультації та отримання докладної інформації, звертайтеся, будь ласка, в Контакт-центр лікарні:

0-800-500-110 — безкоштовно по Україні;

+ 38-044-277-8-277.